سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 

 

 

 جای تعجب است ، جای تامل است ، جای تحیر و شگفتی  . چه طور آنان ماشیعیان را درغگو میدانند و میگویند" شیعه درغگو است و هر کس متمایل به شیعه باشد آن هم دروغگو است بلکه هر سنی که گفتارش با گفتار شیعه منطبق باشد درغگو است و حرفش قابل اعتماد نیست "

آری ، ما درغگو هستیم یا شما که می گویید :پیغمبر فرمود :" سه نفر در نزد خدا امین هستند : جبرئیل ، من ، معاویه " آنان می گویند : جبرئیل ببه رسول خدا (ص) عرضه داشت به معاویه سلام برسان و در باره معاویه سفارشهای خوبی کرد و رسول خدا (ص) در باره مادرش هند دعای برکت نمود!"دروغگو کسی است که رهبران مسلمین و اشخاص مورد اعتماد راویان حدیث و مورخین را درغگو میداند .

دروغگو کسی است که: که نسبت زیادبن سمیه را به ابی سفیان تصیحیح می نماید .دروغگو کسی است که می گوید: علی هیچ کافری را نکشت و اگر معاویه نبود اسلام از دست رفته بود و عرب به جاهلیت خود باز می گشت.دروغگو کسی است که می گوید : آیه مودت شامل ابو سفیان می شود ، چنین ابو سفیان نزدیکتر به رسول خدا (ص) است ولی شامل علی (ع) و فاطمه(ص) و حسن و حسن نمی گردد. هر چه باشد این مرتبه اول نیست که ما ، دروغ و افتراء به شیعه را می شنویم : چون بعضی از نویسندگان مزدور و عمال استعمار و وهابیها در اثر دشمنی عمیق و طینت ناپاک خود که مورد سوء استفاده دشمنان اسلام و مسلمین است ما را عادت داده اند که همیشه دروغ و افترا ئ بشنویم ، ولی این دروغها هیچ ضرری به شیعه نمی زند. • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  سه شنبه 87/1/20ساعت  6:26 عصر  توسط صور اسرافیل 
    نظرات دیگران()


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  کفر نعمت از کفت بیرون کند
  ولع سیاسیون
  رهبر چگونه باشد خوب است؟
  سکوت جمهوری اسلامی جهت دار است
  زخمی تر از مسیح!
  منتظری تیر در کمان بود
  و باز هم
  از امروز تا دیروز
  غدیر راست بود یا دروغ؟
  سهم ما در نسل کشی صعده
  موسوینگ، سبزینگ، فیلترینگ
  از همون بچگی مخم کار میکرد
  دزدان عمامه به سر
  نذورات برای نیمه شعبان
  [عناوین آرشیوشده]
   
   
  \ >
   
  \