سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 

 

 

با این فتوای جدید ، اوناییکه بچه حروم زاده دارن ، بچه هاشون حلال زاده می شه .
فتوای عجیب یک وهابی درباره بچه دار شدن از راه دور !
برخی علمای وهابیت به ارائه فتواهای عجیب شهره هستند اما اخیرا فتوایی منتشر شده که در نوع خود قابل تامل است ، اگر مردی دخترش را که در شرق جهان با وی زندگی می کند به عقد پسری در اورد که او در غرب جهان با پدرش زندگی میکند و هیچگاه آن دو یکدیگر را نبینند و از محل زندگی بیرون نروند، سپس شش ماه از ازدواج آنان بگذرد و آن دختر صاحب فرزند شود پدر او همان کسی خواهد بود که در غرب دنیا زندگی می کند ، اگر چه هیچ گاه همسرش را ملاقات نکرده و حتی ندیده باشد .
 و همچنین اگر کسی را از لحظه عقد ازدواج به مدت پنج سال زیر نظر نگهبانان زندانی کنند ، سپس آزاد شود و به منزلش برود و تعدادی فرزند در کنار همسرش ببیند همه آنان فرزندان وی خواهند بود  اگر چه فرصت یک لحظه دیدار و ملاقات با همسرش را پس از عقد نداشته است .
 این امر امکانش دور از واقعیت نیست ، زیرا ممکن است بر اثر کرامت یکی از اولیاء ، با آنکه مسافت بین زن و شوهر زیاد است آن دو به دیدار یکدیگر رسیده باشند و از این راه فرزندی به وجود آمده باشد .
واقعا آدم نمیدونه چطور این علمای وهابی به این سیرو سلوک می رسن ، اگه ما رو هم خبر کنند ممنونشون می شیم. • کلمات کلیدی : مذهب
 • نوشته شده در  یکشنبه 87/3/5ساعت  4:0 عصر  توسط صور اسرافیل 
    نظرات دیگران()


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  کفر نعمت از کفت بیرون کند
  ولع سیاسیون
  رهبر چگونه باشد خوب است؟
  سکوت جمهوری اسلامی جهت دار است
  زخمی تر از مسیح!
  منتظری تیر در کمان بود
  و باز هم
  از امروز تا دیروز
  غدیر راست بود یا دروغ؟
  سهم ما در نسل کشی صعده
  موسوینگ، سبزینگ، فیلترینگ
  از همون بچگی مخم کار میکرد
  دزدان عمامه به سر
  نذورات برای نیمه شعبان
  [عناوین آرشیوشده]
   
   
  \ >
   
  \